Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] ktoś mi zniszczył prawe lusterko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] ktoś mi zniszczył prawe lusterko

    Też tak robię raz jednego lewym raz prawym (czuję się jak na jeździe między pachołkami) :diabelski_usmiech

  • #2
    [O1] ktoś mi zniszczył prawe lusterko

    Jak w temacie - chyba ktoś próbował ukraść całe lusterko ale tylko szkód narobił. Plstik połamany - wyrwane szkło ale o dziwo całe...

    Znalazłem coś takiego:
    Link

    nada się? czy przed i po lifcie były takie same lusterka w OI (miałem mniejsze ale mogę kupić i większe jesli będzie pasowało)
    Jaka cena za montaż wydaje się rozsądna?
    ___________
    Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

    Komentarz


    • #3
      Montaż to raczej sam byś był w stanie.
      __________________________________

      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

      Komentarz


      • #4
        A nie lepiej kupić na skodaczesci.pl? Firma solidna, tutaj masz elektryczny zamiennik za 125 zł., oryginał za 175 zł.
        Manualne są nieco droższe.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez paprot
          A nie lepiej kupić na skodaczesci.pl? Firma solidna, tutaj masz elektryczny zamiennik za 125 zł., oryginał za 175 zł.
          Manualne są nieco droższe.
          Hmmm. zapłace za dostawę i wyjdzie ta sama cena - a nowe lusterko moge odebrać osobiście nawet dziś.
          ___________
          Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

          Komentarz


          • #6
            Czytając to ogłoszenie na allegro doczytałem
            Nasza firma oferuje nowe części oryginalne bądź zamienne o porównywalnej jakości. Części oryginalne są produkcji renomowanych firm, i są dostarczane na tak zwany pierwszy montaż.

            Części zamienne o Porównywalnej Jakości z oryginałem są części polecane przez zakłady ubezpieczeniowe do wykorzystania przy pracach blacharskich. Proponowane przez nas części zamienne są najwyższej jakości i praktycznie nie odbiegają jakością od części oryginalnych
            i biorąc pod uwagę że oryginał kosztuje 50zł drożej chyba bym się nie zastanawiał i brał oryginał bo mam wrażenie że to zamiennik

            A tekst że ubezpieczalnie zalecają montaż zamienników mnie po prostu zwalił z nóg.

            Tyle że widzę że już się na to zdecydowałeś więc niech ci służy jak najlepiej
            O ortografie dba FF.
            Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
            http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
            Skoda Octavia & Audi A6

            Komentarz


            • #7
              Tyle że widzę że już się na to zdecydowałeś więc niech ci służy jak najlepiej [/quote]

              Dzięki Poszperałem na forum i w przypadku zamienników lusterek opinie były raczej pozytywne. Gdyby to były hamulce to co innego - wtedy pewnie wziąłbym oryginały.
              ___________
              Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

              Komentarz


              • #8
                zamontowanie jest prostrze niz sie wydaje, zdejmujesz trojkacik z glosnikiem wysoko tonowym i odkrecasz 2 sruby torx i wypinasz wtyczke jezeli masz elekt i ogrzewane cala zabawa trwa max 7minut.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez eX
                  zamontowanie jest prostrze niz sie wydaje, zdejmujesz trojkacik z glosnikiem wysoko tonowym i odkrecasz 2 sruby torx i wypinasz wtyczke jezeli masz elekt i ogrzewane cala zabawa trwa max 7minut.
                  patrząc na nowe lustro- wydaje mi się że jednak trzyma się na 3-ech śrubach (?) no i żeby podpiąć wiązkę muszę chyba zdjąć boczek?

                  (w ASO Skody w Warszawie taka operacja kosztuje 200 PLN i "taniej się nie da"
                  ___________
                  Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

                  Komentarz


                  • #10
                    yosssarian, Chłopie, przecież Ci pisałem, przyjedź to zrobimy przekładkę.

                    Generalnie w ASO to jak dobrze pokażesz Swój portfel to pewnikiem okaże się, ze jeszcze trzeba maske zdjąć i wymienić pół silnika w celu odkręcenia lusterka.

                    Nie wiem czy tez nie jest konieczne położenie nowej powłoki lakierniczej :diabelski_usmiech
                    __________________________________

                    Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                    Komentarz


                    • #11
                      no dobra moze 3 wymienialem z 2 lata temu i nie pamietam, mi tez wydawalo sie ze strzeba zdjac boczek i probowlem od dupy strony, zaczalem rozkrecac boczek ale pozniej tknelo mnie zeby sprawdzic pod oslona wysokotonowego glosnika sruby no i okazal sie strzal w 10tke.

                      wymiana oleju w serwisie nie bez powodu dtra tez 3 godziny

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Guguś
                        yosssarian, Chłopie, przecież Ci pisałem, przyjedź to zrobimy przekładkę.
                        wiem wiem tylko tak informacyjnie rzuciłem.
                        ___________
                        Octavia SEDAN SLX 1,9 TDI ASV (110 KM)

                        Komentarz


                        • #13
                          Lusterko wymienione, jednak nie obyło się bez zdjęcia tapicerki, ponieważ wiązka nie chciała wyjść.

                          O dziwo lusterko działa i nie potrzebna była wizyta w ASO :diabelski_usmiech
                          __________________________________

                          Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                          Komentarz


                          • #14
                            u mnie tez bylo z wiazka na styk ale palce mam zwinne to sie udalo bez zdejmowania tapicerki.

                            Guguś, i co takie trudne bylo ? :szeroki_usmiech

                            i w jak to prostu sposob mozna zaoszczedzic dodatkowo 200zl

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez eX
                              u mnie tez bylo z wiazka na styk ale palce mam zwinne to sie udalo bez zdejmowania tapicerki.
                              ja tam w ujemnch temperaturach nie mam zwinnych paluszków

                              Zamieszczone przez eX
                              Guguś, i co takie trudne bylo ? :szeroki_usmiech
                              Ja tam nie miałem zbytniego problemu, już kiedyś to przerabiałem.

                              Zamieszczone przez eX
                              i w jak to prostu sposob mozna zaoszczedzic dodatkowo 200zl
                              Dokładnie, kolega yosssarian zaoszczędził ale i prz okazji się poznaliśmy :lol:
                              __________________________________

                              Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X